lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Uğurböceği güzellik salonumuz Antalya’da, istenmeyen tüylerinizden kurtulma deneyiminizi mükemmelleştirmek için son teknoloji buz lazer epilasyon hizmeti sunmaktadır. Buz lazer epilasyon, geleneksel epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı, daha etkili ve daha az acı veren bir seçenektir.

Neden Buz Lazer Epilasyon Tercih Etmeliyiz?

Buz lazer epilasyon, tüy alma işlemini daha konforlu ve etkili hale getiren birçok avantaja sahiptir:

  1. Kalıcı Sonuçlar: Buz lazer epilasyonu, tüylerin kalıcı olarak azalmasına yardımcı olur, böylece sürekli tüy alma işlemine son verebilirsiniz.
  2. Hızlı ve Etkili: Diğer epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı sonuçlar elde edersiniz. Büyük bölgeleri hızlıca işleyebiliriz.
  3. Daha Az Ağrılı: Buz lazer epilasyonu, geleneksel cilt tahrişine neden olmayan daha az ağrılı bir seçenektir.
  4. Hassas Ciltler İçin Uygun: Cilt tipiniz ne olursa olsun, buz lazer epilasyonu uygundur ve cildinizi korur.

Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Çalışır?

Buz lazer epilasyonu, cildinize zarar vermeden tüy köklerini hedefler. Lazer ışığı, tüy köklerini ısıtarak büyüme döngüsünü keser. Bu sayede tüyler zamanla azalır ve nihayetinde kaybolur.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılamaz?

Herkesin bildiği gibi lazer epilasyon, hamile kadınlara ve kadınların aylık menstürasyon evrelerinde (öncesi-sonrası 3-4 günlük sürelerde) uygulanmaz. Şeker hastalığı, cilt hastalıkları olan kişiler ve 16 yaşın altındaki kişilere de uygulanmamalıdır.

Lazer epilasyon işlemi, 4 ila 6 hafta arasında tekrarlanan seanslarla yapılır. Yaklaşık 6-8 seans arasında tüylerin dökülmesi tamamlanmış olur. Hormonal tedavi gören kişilerde, bu süre daha uzun olabilir. Bu lazer cihazı ile yapılan işlemlerde, eski teknoloji cihazlar gibi yanma ya da lekelenme görülmesi olasılığı çok daha düşüktür.

Lazer epilasyon uygulamasında; kadınlar bacak, koltuk altı, genital bölge, bikini bölgesi, yüz ve çene bölgesi gibi değişik bölgeleri tercih ederken; erkekler daha çok sırt ve göğüs bölgesindeki tüylerden kurtulmak istemektedir.
Lazer epilasyon uygulamasından yararlanan kişiler, çok büyük oranda tüylerinden kurtulur. Lazer epilasyon işlemi uygulanan bölgede, diğer depilasyon yöntemlerinde olduğu gibi tüylerde çoğalma ya da gürleşme sıkıntısı yaşanmaz.

 

Antalya Buz Lazer Epilasyonu Fiyatları

Buz lazer epilasyonu fiyatları, uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne, seans sayısına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tam bir fiyat teklifi almak için bize ulaşın ve uzmanlarımız size en iyi teklifi sunacaktır.

Antalya’da buz lazer epilasyonu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Kalıcı tüy alma deneyiminin keyfini çıkarın ve pürüzsüz bir cilde sahip olun. Güzellik salonumuzda sizi bekliyoruz!